משלוחים

משלוחים לישראל: המשלוח חינם בכל הזמנות מעל 300.00 ILSC שליח: 25.00 ₪ (עד 5 ימים) להזמנות מתחת ל-300.00 ₪*למשלוח אזורים חריגים עשויים לקחת עד 10 ימים: אזורי חריגים הם: יישובי רמת הגולן ו גבול הצפון, יישובי בקעת הירדן, יישובים מעבר לקו הירוק, יישובי עזה, יישובי הערבה, אילת וים המלח, בתי חולים, משרדי ממשלה, אוניברסיטאות ורבים מההתנחלויות. לחץ כאן לצפייה ברשימה של אזורים חריגים שאר העולם. אנו שולחים עם דואר ישראל: דואר ישראל - דואר רשום - עד 28 ימים דואר ישראל - אקופוסט- 7-10 ימי עבודה דואר ישראל - EMS - 4 ימי עבודה נא לאפשר עוד 1- 2 ימים זמן עיבוד.עלות המשלוח מבוססת על משקל, עלות המשלוח תחושב בקופה.

ישראל: כל ההזמנות מגיעות לביתך תוך 3-5 ימי עסקים*, לא כולל יום ביצוע ההזמנה. חברת השילוח תיצור עמכם קשר בהודעת SMS לפני הגעת השליח. כמו כן, ניתן לבחור באפשרות "נקודת איסוף" ולקבל את המשלוח בחנות שלנו ברמת השרון (סוקולוב 47). ימי עסקים אינם כוללים חגים, שישי ושבת.* אזורי משלוח חריגים עשויים לקחת עד 10 ימים - לחץ כאן ל רשימה של אזורי משלוח יוצאי דופן שאר העולם: אנו שולחים עם Ecopost (7-15 ימים) היכן שזמין, אחרת נשלח עם דואר ישראל - דואר רשום, יש לך גם אפשרות לבחור EMS בדרך כלל עד 4 ימי עבודה. עלות המשלוח מבוססת על משקל, עלות המשלוח תחושב בקופה.

מיד עם ביצוע הזמנה יישלח אליך מייל עם מספר מעקב. ניתן להזין את מספר המעקב באתר A&S יחד עם מספר הטלפון בו השתמשת בחשבון או בהזמנה בישראל: לחץ כאן למעבר לאתר A&SRest של העולם: לחץ כאן כדי לעבור לדואר ישראל