שירות לקוחות

יופילי משלוחים והחזרות

אנו מקווים שתיהנו מקניות עם יופילי. להלן מדיניות המשלוחים וההחזרות שלנו כדי לוודא שאנו עומדים בציפיות שלך.

משלוחים

המשלוח הוא התשלום עבור עיבוד הזמנות באינטרנט, בחירת פריטים, אריזה, הובלה וטיפול. אנחנו לא מבטיחים זמני אספקה, אבל אנחנו עושים כמיטב יכולתנו לספק הערכות מדויקות.

משלוחים מתרחשים רק בימי חול. דמי המשלוח והמשלוח כפופים לשינויים ונקבעים בעת ההזמנה. זמן אספקה ​​משוער מניח שההזמנות מבוצעות לפני השעה 12:00 בצהריים. הזמנות שתבצע עם יופילי מאוחר ביום שישי או בשבת לא יטופלו עד יום ראשון. ייתכן שיתווסף חיובים להזמנות עם פריוריטי, לילה ומשלוח בינלאומי אם ננסה לספק את ההזמנה שלך ללא הצלחה יותר מפעם אחת.

משלוחים לישראל: 3 - 5 ימי עבודה

סוג משלוח עלות תנאים
איסוף עצמי חינם נא לתאם הגעה מראש
משלוח חינם עד הבית חינם בקנייה מעל  299 ₪
משלוח עד הבית 25 ₪ בקנייה עד 299 ₪

 

עד 14 ימי עבודה לאזורים חריגים.

אזורים חריגים הם: יישובי רמת הגולן וגבול הצפון, יישובי בקעת הירדן, יישובים מעבר לקו הירוק, יישובי עזה, יישובי הערבה, אילת וים המלח, בתי חולים, משרדי ממשלה. , אוניברסיטאות ורבים מההתנחלויות.

שאר העולם.

אנו שולחים עם דואר ישראל:

Ecopost - 7-12 ימי עבודה

EMS - 3-6 ימי עבודה

עלות המשלוח מבוססת על משקל, עלות המשלוח תחושב בקופה.

החזרות והחלפות

אנחנו רוצים שתהיה מרוצה לחלוטין מהזמנת יופילי שלך. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה, נשמח לקבל את החזרתך בזמן של סחורה לא בלויה, לא מכובסת או פגומה. לא ניתן להחזיר סחורה משומשת אלא אם היא פגומה. הסחורה המוחזרת צריכה לכלול את אריזת הספק והתגיות ולהיות במצב זהה לזה בעת קבלתה. ייתכן שתחול עמלת איסוף ו/או חידוש מלאי. יש להחזיר את הסחורה תוך 30 יום מיום קבלת הסחורה.

החזרת סחורה בדואר

בגב תלוש האריזה המצורף להזמנת יופילי שלך, אנא ציין את הסיבה/סיבות להחזרה והאם ברצונך להחליף את הפריט/ים או לקבל זיכוי/החזר (בהתאם לצורת התשלום המקורית ).

צרף את קטע ההחזרה של תלוש האריזה עם הפריטים שלך. אנא השתמש באחת מתוויות ההחזרה המסופקות בחזית תלוש האריזה שלך כדי להבטיח כתובת החזרה ופרטי אשראי נאותים. יש להחזיר פריטים מוגבלים באמצעות הובלה יבשתית.

אנא המתן 10 עד 14 ימים עד שיופילי יעבד את ההחזר שלך.

משלוחים

מה עלות המשלוח?

שליח משלוח חינם בכל הזמנות מעל 299.00 ₪ (3-5 ימים)

שליח על כל הזמנות עד - 299.00 ₪: 25.00 ₪ (3- 5 ימים)

אזורים חריגים עשויים לקחת עד 10 ימים: אזורי חריגים הם: יישובי רמת הגולן ו גבול הצפון, יישובי בקעת הירדן, יישובים מעבר לקו הירוק, יישובי עזה, יישובי הערבה, אילת וים המלח, בתי חולים, משרדי ממשלה, אוניברסיטאות ורבים מההתנחלויות.

אנו שולחים עם דואר ישראל:

Ecopost - 7-12 ימי עבודה

EMS - 3-6 ימי עבודה

נא לאפשר עוד 1- 2 ימים זמן עיבוד.

עלות המשלוח מבוססת על משקל, עלות המשלוח תחושב בקופה.

מתי ההזמנה שלי תגיע?

ישראל: כל ההזמנות מגיעות לביתך תוך 3-5 ימי עסקים*, לא כולל יום ביצוע ההזמנה. חברת השילוח תיצור עמכם קשר בהודעת SMS לפני הגעת השליח. כמו כן, ניתן לבחור באפשרות "נקודת איסוף" ולקבל את המשלוח בחנות שלנו ברמת השרון (סוקולוב 47). ימי עסקים אינם כוללים חגים, שישי ושבת.* אזורי משלוח חריגים עשויים לקחת עד 10 ימים - לחץ כאן ל רשימה של אזורי משלוח יוצאי דופן

אנו שולחים עם דואר ישראל:

Ecopost - 7-12 ימי עבודה

EMS - 3-6 ימי עבודה

עלות המשלוח מבוססת על משקל, עלות המשלוח תחושב בקופה.

כיצד אוכל לעקוב אחרי ההזמנה שלי?

מיד עם ביצוע הזמנה יישלח אליך מייל עם מספר מעקב. ניתן להזין את מספר המעקב באתר A&S יחד עם מספר הטלפון בו השתמשת בחשבון או בהזמנה בישראל: לחץ כאן למעבר לאתר של א ס שליחויות

שאר העולם: לחץ כאן כדי לעבור
דואר ישראל