שירות לקוחות

יופילי משלוחים והחזרות

אנו מקווים שתיהנו מקניות עם יופילי. להלן מדיניות המשלוחים וההחזרות שלנו כדי לוודא שאנו עומדים בציפיות שלך.

משלוחים

המשלוח הוא התשלום עבור עיבוד הזמנות באינטרנט, בחירת פריטים, אריזה, הובלה וטיפול. אנחנו לא מבטיחים זמני אספקה, אבל אנחנו עושים כמיטב יכולתנו לספק הערכות מדויקות.

משלוחים מתרחשים רק בימי חול. דמי המשלוח והמשלוח כפופים לשינויים ונקבעים בעת ההזמנה. זמן אספקה ​​משוער מניח שההזמנות מבוצעות לפני השעה 12:00 בצהריים. הזמנות שתבצע עם יופילי מאוחר ביום שישי או בשבת לא יטופלו עד יום ראשון. ייתכן שיתווסף חיובים להזמנות עם פריוריטי, לילה ומשלוח בינלאומי אם ננסה לספק את ההזמנה שלך ללא הצלחה יותר מפעם אחת.

משלוחים לישראל: 3 - 5 ימי עבודה

סוג משלוח עלות תנאים
איסוף עצמי חינם נא לתאם הגעה מראש
משלוח חינם עד הבית חינם בקנייה מעל  299 ₪
משלוח עד הבית 30 ₪ בקנייה עד 299 ₪

 

עד 14 ימי עבודה לאזורים חריגים.

אזורים חריגים הם: יישובי רמת הגולן וגבול הצפון, יישובי בקעת הירדן, יישובים מעבר לקו הירוק, יישובי עזה, יישובי הערבה, אילת וים המלח, בתי חולים, משרדי ממשלה. , אוניברסיטאות ורבים מההתנחלויות.

שאר העולם.

אנו שולחים עם דואר ישראל: עד 2 קילוגרם

FEDEX : ללא מגבלת משקל

עלות המשלוח מבוססת על משקל, עלות המשלוח תחושב בקופה.

החזרות והחלפות

אנחנו רוצים שתהיה מרוצה לחלוטין מהזמנת יופילי שלך. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה, נשמח לקבל את החזרתך בזמן של סחורה לא בלויה, לא מכובסת או פגומה. לא ניתן להחזיר סחורה משומשת אלא אם היא פגומה. הסחורה המוחזרת צריכה לכלול את אריזת הספק והתגיות ולהיות במצב זהה לזה בעת קבלתה. ייתכן שתחול עמלת איסוף ו/או חידוש מלאי. יש להחזיר את הסחורה תוך 30 יום מיום קבלת הסחורה.

החזרת סחורה בדואר

בגב תלוש האריזה המצורף להזמנת יופילי שלך, אנא ציין את הסיבה/סיבות להחזרה והאם ברצונך להחליף את הפריט/ים או לקבל זיכוי/החזר (בהתאם לצורת התשלום המקורית ).

צרף את קטע ההחזרה של תלוש האריזה עם הפריטים שלך. אנא השתמש באחת מתוויות ההחזרה המסופקות בחזית תלוש האריזה שלך כדי להבטיח כתובת החזרה ופרטי אשראי נאותים. יש להחזיר פריטים מוגבלים באמצעות הובלה יבשתית.

אנא המתן 10 עד 14 ימים עד שיופילי יעבד את ההחזר שלך.