צבתיות STALEKS

בואו נדבר על צבתיות! הצבתית היא חלק בילתי נפרד מתהליך המניקור שאנו מבצעות ללקוחות שלנו. כמו כן, קיימות גם נשים שהטיפול בצבתית אינו מתאים להן – למשל נשים עם עור דק ועדין או כזה שסובל מאדמומיות ויובש . בתור בונות ציפורניים מיקצועיות חשוב שתדעי לבחור את הצבתית המתאימה ביותר ללקוחותייך ולאבחן האם להשתמש בצבתית או לא.

זה מה היא צבתית?

לצבתית יש את אחד התפקידים החשובים ביותר במהלך תהליכי המניקור-הן נועדו להסרת העור היבש הצומח מסביב לציפורניים. בזכות הצבתיות נגיע לציפורניים נטולות עור יבש, אסתטיות, אחידות ומוכנות לשלב הבא-מריחת הלק.
ולכן בחירת הצבתית צריכה להיות מוקפדת ומדויקת למען לקוחותינו.

הנה כמה טיפים לבחירת הצבתית המושלמת:

1. אחד הפרמטרים החשובים שצריך לדעת על צבתית מקצועית – היא חייבת להיות ממתכת אל חלד רפואית על מנת שנוכל לחטא ולשמר אותה בין לקוחה ללקוחה לאורך זמן .
2. פרמטר נוסף במדד באיכות הוא מרחק הלהבים שלה – ככל שהלהבים קרובים יותר, כך יש פחות פציעות.
3. אורך הלהבים במ''מ משתנה מצבתית לצבתית – האורכים המוכרים ביותר הם 3,5,7 ו-8 מ''מ.
 חשוב לזכור! ככל שהלהב קטן יותר כך הוא יחתוך חתיכה קטנה יותר.
 ככל שהלהב גדול יותר כך הוא יחתוך חתיכה גדולה יותר.
4. מחיר- פרמטר חשוב מאוד בבחירת הצבתית. ככל שהמחיר נמוך יותר כך איכות הצבתית פוחתת ואורך החיים של הצבתית קטנה. צבתית מדגם סטנדרטי ישחקו מהר מאוד (תוך 4-5 חודשים) ויפסיקו להיות חדות , כמו כן אותן צבתיות יחלידו עם הזמן ולא יהיה ניתן להשתמש איתן.

זה הזמן להתחדש במגוון צבתיות איכותיות ביותר של חברת סטאלקס שיהפוך את העבודה שלך למושלמת נוחה ומדויקת ביותר.

סטאלקס הינה חברה המתמחה בייצור מכשירי מניקור. המוצרים של החברה מאופיינים באיכות יוצאת מן הכלל והשאיפה ליצור את המכשירים הטובים ביותר בעולם הקוסמטיקה. בעזרת שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק, סטאלקס מבטיחה להביא לשוק את המוצרים המוגמרים באיכות הגבוהה ביותר.